Родительское собрание / Lastevanemate koosolek

5 сентября 2016 года в  18.00 состоится в актовом  зале  школы Родительское собрание

05.septembril 2016 kell 18.00 toimub lastevanemate üldkoosolek kooli aulas.

Повестка дня:

18.00-18.30 Тема «Начало учебного года в Валгаской школе Прийметса»
1. Кротова М.А.

9A 308 Ольга Семёновна Петрушенко
9B 107 Eneli Värnik

Выпускной вечер 9-х классов

17 июня для наших девятиклассников состоялся торжественный акт, посвящённый получению свидетельств об окончании основной школы. С похвальным листом закончила основную школу Смирнова Виктория, ученица 9В. Популярный ученик Валгаской школы Прийметса 2016 года стал Бирюков Никита, ученик 9А. Поздравляем! Желаем всем выпускникам успехов в достижении своей цели.

Итоговые линейки

3 июня для учеников 1-4 и 5-8 классов состоялись линейки, на которых подводили итоги 2015/2016 учебного года. На линейках награждали похвальными листами учеников, которые закончили учебный год только на отлично. Почётные грамоты получили ученики, которые закончили учебный год на хорошо и отлично. Были подведены итоги различных олимпиад и конкурсов, игры «Ориентирование на местности», спортивного дня. Лучшие спортсмены получили сладкие призы.

Fotogalerii

Желаем всем солнечного лета, ярких впечатлений и
замечательного отдыха!

Рабочие комнаты

2 июня для учеников  4-8 классов проводились рабочие комнаты на тему «Позновательные опыты для детей». Благодарим Мумм Валерию и Белову Юлию Витальевну за организацию и проведение рабочих комнат.

Eesti meistrivõistlused võrkpallis

25. mail toimusid Kohilas Eesti meistrivõistluste finaalid  võrkpallis, millest võtsid osa meie kooli  4.a ja 4.b  klassi tüdrukud. Lõunaregiooni arvestuses saavutasid meie tüdrukud 1. koha ja finaalis saadi 6. koht.
Võistkonda kuulusid Valeria Nikitina, Anita Akimova, Evelina Kortel, Polina Mihhailova, Jelizaveta Krivonkina, Vasiliki- Viktoria Nikoloupouluo.
Väga tublid tüdrukud!

Eesti meistrivõistlused mikrovõrkpallis

26. mail toimusid Kohilas Eesti meistrivõistluste finaalid  mikrovõrkpallis, millest võtsid osa meie kooli  3.a  klassi tüdrukud ja poisid. Poiste arvestuses osalesid iga maakonna ja suurema linna parim võistkond, kokku 20  võistkonda.  Meie poiste võistkond saavutas üldarvestuses 8. koha.
Tüdrukute arvestuses osalesid iga maakonna ja suurema linna kaks parimat võistkonda, kokku üle 30 võistkonna. Tüdrukud jagasid 21.-23. kohta.
Pärast võistlusi koduteel tehti mitmeid peatusi. Esimene peatus oli Viljandi ordulinnuse varemete juures ja teine Helme koobaste juures.  Lapsed olid neis ajaloolistes  paikades  esimest korda ja neile seal väga meeldis.